GRUPA INTERIO

Urządzanie mieszkania może być łatwe i przyjemne.

WSZYSTKO ZACZEŁO SIĘ OD…

współpracy architektów i specjalistów od wykończeń wnętrz.

Zauważyliśmy, że nasz model pracy przynosi doskonałe efekty i jest bardzo wygodny dla klientów. 10 lat doświadczeń w branży budowlanej na terenie Dolnego Śląska nauczyło nas, że działając razem, możemy oferować usługi na bardzo wysokim poziomie, a przy tym bardzo atrakcyjne cenowo.

Postanowiliśmy pójść jeszcze dalej, oferując wszystkie usługi w jednym miejscu.

W czym się specjalizujemy?

Naszym wyróżnikiem są kompleksowe usługi na najwyższym poziomie – od projektu, po wykończenie mieszkania pod klucz. Korzystając z naszej pomocy, nie musisz martwić o każdy szczegół. Nie tracisz czasu i energii na poszukiwanie, umawianie oraz nadzór nad poszczególnymi ekipami. Nasz architekt, projektant, ekipa wykończeniowa i meblowa zrobią wszystko za Ciebie, od A do Z.

Odwiedź nasze studio projektowe w mieście Wrocław, zdradź nam swoje marzenia, a my postaramy się im sprostać. Przedstawimy Ci nasze realizacje wnętrz oraz całych domów, dzięki którym zrozumiesz, że rozmawiasz z ludźmi, którzy pomogą Ci osiągnąć swój cel.

Aktualnie w ramach Grupy Interio posiadamy:

Nasze zespoły nigdy nie zawodzą.

Planujemy rozszerzanie naszej oferty o kolejne specjalizacje. Jesteśmy otwarci na współpracę z profesjonalistami, którym bliskie są nasze wartości.

Chcesz wiedzieć, czym się kierujemy w naszej pracy?

Wejdź na stronę Jakość Interio

Zapytaj o ofertę

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania na spotkaniu przy kawie ;)