Magazyn

Dowiedz się więcej, zainspiruj się.

Trzy Kolory Olchy – uroki małego miasta w centrum wielkiej aglomeracji
 • 04.07.2018
 • Grupa Interio

Wrocławskie Psie Pole to dzielnica o małomiasteczkowym charakterze, który w kontekście ulicznego zgiełku i szybkiego tempa życia w stolicy Dolnego Śląska stanowi duży atut. Niektóre z historycznych podań mówią, że niegdyś ziemie nazywane dziś Psim Polem miały niewielkie, psie znaczenie.

Zobacz więcej
Przystań Rędzińska – przystań na szczęśliwe lata
 • 02.07.2018
 • Grupa Interio

Zachodnia dzielnica Wrocławia – Maślice jeszcze do niedawna utożsamiana z niezagospodarowanymi obrzeżami miasta porośniętymi nieokiełznaną roślinnością, od kilku lat przeżywają urbanistyczny bum.

Zobacz więcej
Nowe Centrum Południowe – życie w rytmie miasta
 • 27.06.2018
 • Grupa Interio

Patrzeć, jak miasto cichnie i zasypia wieczorem i budzić się wraz z jego odgłosami każdego ranka? Taka wizja codzienności odpowiada wielu wrocławianom, którzy często rezygnują z peryferyjnych, spokojnych lokalizacji Wrocławia wybierając tętniące energią centrum miasta.

Zobacz więcej
MicroKlimat – inwestycja wzorowana na nowojorskich trendach
 • 25.06.2018
 • Grupa Interio

Ile metrów przestrzeni potrzebujemy, by normalnie żyć i funkcjonować na co dzień? 70, 50, a może 30 m2? Okazuje się, że całkiem wygodne wnętrze można zorganizować na znacznie mniejszym metrażu.

Zobacz więcej
Czas otworzyć nowy rozdział życia w Lontano
 • 20.06.2018
 • Grupa Interio

Na mapie wrocławskich nieruchomości mieszkaniowych swoją obecność coraz wyraźniej zaznacza firma deweloperska DewelopART. Jej inwestycje znajdziemy m.in. na Krzykach, Klecinie oraz w północno-zachodniej części miasta, przy al. Śliwowej, ul. Suwalskiej oraz u zbiegu ul. Złotnickiej i Kościańskiej, gdzie aktualnie powstaje inwestycja Lontano.

Zobacz więcej
Księże Nowe – wygodne mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji
 • 18.06.2018
 • Grupa Interio

1 wielorodzinny budynek, 3 do 5 kondygnacji, 130 mieszkań i jeszcze więcej zadowolonych przyszłych mieszkańców – tak w liczbach prezentuje się Księże Nowe – inwestycja, którą na wrocławskich Krzykach realizuje deweloper Dom Development. Budowa rozpoczęła się w I kwartale 2018 r. i zgodnie z planem ma się zakończyć w  IV kwartale 2019 r.

Zobacz więcej
Brzozowe Zacisze IV – inwestycja wprost proporcjonalna do potrzeb młodych rodzin
 • 13.06.2018
 • Grupa Interio

Wrocławskie Maślice położone w północno-zachodnim rewirze dzielnicy Fabryczna od kilku lat przeżywają rozkwit. Intensywny rozwój tej części miasta obejmuje m.in. infrastrukturę, która świetnie koegzystuje z otaczającą zielenią oraz inwestycje deweloperskie, które czerpią z najnowszych trendów w budownictwie mieszkaniowym. 

Zobacz więcej
Braniborska 44 – mieszkania dla tych, którzy pragną być w centrum
 • 11.06.2018
 • Grupa Interio

Activ Investment Sp. z o.o. – deweloper znany z inwestycji mieszkaniowych zrealizowanych na terenie Krakowa i Katowic tym razem podbija stolicę Dolnego Śląska. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie budownictwa pozwala mu trafnie odczytywać potrzeby potencjalnych inwestorów i dostosowywać ofertę do aktualnych trendów panujących na rynku mieszkaniowym.

Zobacz więcej
Zebra – nowoczesne mieszkania w paski
 • 30.05.2018
 • Grupa Interio

Powiedzenie – koń, jaki jest, każdy widzi. A jaka jest zebra? Jak to jaka. Czarno-biała, a może biało-czarna?

Zobacz więcej
Mieszkania z widokiem za rzekę na Wybrzeżu Reymonta
 • 28.05.2018
 • Grupa Interio

Rzeka zawsze odgrywała strategiczną rolę w urbanizacji i projektowaniu miast. Na przestrzeni dziejów, nad rzekami wznoszono zamki i zakładano osady. Taka lokalizacja zapewniała wodę niezbędną w codziennym funkcjonowaniu, pozwalała nawadniać pola pod uprawę, a także umożliwiała transport wodny.

Zobacz więcej

Starsze wiadomości

Potrzebujesz inspiracji? Mamy ją!

Francuski wzór w skandynawskich aranżacjach

Jeden z najsłynniejszych i zarazem najprostszych wzorów świata – chevron nazwę swą najprawdopodobniej zawdzięcza…kozie (koza w języku francuskim to chèvre).

Hella Jongerius projektntka światowych marek

Słów uznania pod jej adresem padło już wiele. W świecie designu okrzyknięto ją już nowym Vermereem, projektantką, której niewielu dorówna talentem, ikoną kobiecego designu. Hella Jongerius to holenderska projektantka, która od lat zachwyca swoją twórczością.

Meble z palet

Ekologia wkracza w wiele dziedzin ludzkiego życia, a reprezentowanie proekologicznych postaw stało się nie tylko pożyteczne dla naszej codzienności, ale, jak się okazuje, również i modne.

Jak urządzić kącik do czytania

Choć nowe media wypierają książki, nadal wielu ludzi lubi lekturę w wersji tradycyjnej, zapach papieru i szelest kartek. Czytają zawsze, gdy nadarzy się okazja, w autobusie, na ławce w parku, w kolejce do lekarza.

Salon według IKEA

Salon to miejsce towarzyskich spotkań przy kawie i ploteczkach, miejsce spożywania rodzinnych posiłków, relaksu, oglądania filmów, zatapiania się w treść ciekawej lektury, wspólnej zabawy przy grach planszowych i wielu innych czynności. Salon tętni życiem.

Fototapeta w sypialni

Sypialnia to miejsce, które jest naszym schronieniem po ciężkim dniu pracy. Leżąc w łóżku ładujemy baterie i zbieramy siły przed kolejnymi życiowymi wyzwaniami, marzymy o lepszej przyszłości, wreszcie robimy to, co z czysto fizjologicznego punktu widzenia jest konieczne i niezbędne, czyli śpimy.