Magazyn

Dowiedz się więcej, zainspiruj się.

Dziecięce łóżka w stylu skandynawskim
 • 16.07.2015
 • Grupa Interio

Łóżeczko w pokoju dziecka to nie tylko zwykły mebel. Powinno być wygodne, w rozmiarze adekwatnym do wzrostu dziecka, a jego otoczenie ładne i przyjazne. Propozycje w stylu skandynawskim spełniają wszystkie te warunki. Łóżeczka stanowią dla dzieci prawdziwą oazę spokoju.

Zobacz więcej
Motyw domku w aranżacji wnętrz
 • 15.07.2015
 • Grupa Interio

Na temat domu literatura sypie cytatami jak z rękawa. Pisarze i poeci niejednokrotnie wypowiadali się o tym, jak ważny jest dom rodzinny, jak trudne z nim rozstania i jak wspaniałe powroty.

Zobacz więcej
Pokój dziecięcy według polskich projektantów
 • 19.06.2015
 • Grupa Interio

Dziecięcy pokój powinien być azylem, w którym młodsze dzieci mają wygodne miejsce do spania i zabawy, starsze natomiast, dodatkowe miejsce do nauki. Estetyczne i funkcjonalne zaprojektowanie tych wszystkich stref ma niebagatelne znaczenie dla rozwoju dziecka.

Zobacz więcej
Dlaczego warto współpracować z architektem wnętrz?
 • 01.06.2015
 • Grupa Interio

Aranżacja domu czy mieszkania to wbrew pozorom trudne zadanie. Od tego, jak urządzimy przestrzeń mieszkalną będzie zależała nasza codzienność – bardziej lub mniej komfortowa.

Zobacz więcej
Zabawki dla dzieci w stylu skandynawskim
 • 15.05.2015
 • Grupa Interio

Dziecięcy pokój urządzony w stylu skandynawskim to wspaniałe miejsce pełne kolorów, sprzyjające dobrej zabawie, nauce i rozwijaniu kreatywności. Wszystko to za sprawą bogatej oferty zabawek, w której producenci niejednokrotnie zaskakują nas swoją pomysłowością.

Zobacz więcej
Domowa galeria zdjęć na ścianie
 • 10.05.2015
 • Grupa Interio

Wakacje, rodzinne uroczystości, ważne wydarzenia, takie jak narodziny dziecka, a następnie momenty przełomowe w jego życiu, jak pierwszy ząbek, pierwszy kroczek, to sytuacje, które większość z nas pragnie jak najdłużej zachować w pamięci. Niestety, pamięć bywa zawodna i wraz z nią ulatują niektóre wspomnienia.

Zobacz więcej
Wiosenne porządki w domu
 • 09.05.2015
 • Grupa Interio

Wiosna to pora roku, która jak żadna inna motywuje nas do sprzątania, a nawet większych remontów. Mamy więcej energii i ochotę na zmiany. To pewnie zasługa słońca, którego tak bardzo brakuje nam zimą i kolorów budzącej się do życia przyrody.

Zobacz więcej
Polska marka meblowa z Oscarem wzornictwa
 • 06.05.2015
 • Grupa Interio

Jedną z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych w dziedzinie światowego wzornictwa jest iF Design Awards. iF Label – znak, który świadczy o jakości produktów, ich walorach estetycznych i funkcjonalnych jednocześnie, to marzenie wielu.

Zobacz więcej
Dodatki w stylu skandynawskim do pokoju dziecka
 • 04.05.2015
 • Grupa Interio

Coraz bardziej powszechne upodobanie do aranżacji wnętrz w stylu skandynawskim odzwierciedla nasze potrzeby – pragnienie przebywania w jasnych i pięknych wnętrzach, a także chęć otaczania się funkcjonalnymi przedmiotami, które czynią naszą codzienność przyjemniejszą. Wnioskując po popularności stylu skandynawskiego, potrzeby te są dość spore.

Zobacz więcej
Cóż, że ze Szwecji
 • 14.04.2015
 • Grupa Interio

Podstawy biznesu zdobył już jako pięciolatek, kiedy to jeżdżąc rowerem sprzedawał sąsiadom pudełka zapałek. Swój dziecięcy biznes na kółkach wzbogacił o ofertę innych produktów, począwszy od choinkowych ozdób, skończywszy na ołówkach i nasionach.

Zobacz więcej

Starsze wiadomości

Potrzebujesz inspiracji? Mamy ją!

Francuski wzór w skandynawskich aranżacjach

Jeden z najsłynniejszych i zarazem najprostszych wzorów świata – chevron nazwę swą najprawdopodobniej zawdzięcza…kozie (koza w języku francuskim to chèvre).

Hella Jongerius projektntka światowych marek

Słów uznania pod jej adresem padło już wiele. W świecie designu okrzyknięto ją już nowym Vermereem, projektantką, której niewielu dorówna talentem, ikoną kobiecego designu. Hella Jongerius to holenderska projektantka, która od lat zachwyca swoją twórczością.

Meble z palet

Ekologia wkracza w wiele dziedzin ludzkiego życia, a reprezentowanie proekologicznych postaw stało się nie tylko pożyteczne dla naszej codzienności, ale, jak się okazuje, również i modne.

Jak urządzić kącik do czytania

Choć nowe media wypierają książki, nadal wielu ludzi lubi lekturę w wersji tradycyjnej, zapach papieru i szelest kartek. Czytają zawsze, gdy nadarzy się okazja, w autobusie, na ławce w parku, w kolejce do lekarza.

Salon według IKEA

Salon to miejsce towarzyskich spotkań przy kawie i ploteczkach, miejsce spożywania rodzinnych posiłków, relaksu, oglądania filmów, zatapiania się w treść ciekawej lektury, wspólnej zabawy przy grach planszowych i wielu innych czynności. Salon tętni życiem.

Fototapeta w sypialni

Sypialnia to miejsce, które jest naszym schronieniem po ciężkim dniu pracy. Leżąc w łóżku ładujemy baterie i zbieramy siły przed kolejnymi życiowymi wyzwaniami, marzymy o lepszej przyszłości, wreszcie robimy to, co z czysto fizjologicznego punktu widzenia jest konieczne i niezbędne, czyli śpimy.