Magazyn

Dowiedz się więcej, zainspiruj się.

Salon w stylu francuskim
  • 15.06.2015
  • Grupa Interio

Blask, przepych, elegancja – takimi słowami można w skrócie opisać styl francuski w aranżacji wnętrz. Chcąc jednak urządzić wnętrze zgodnie z jego zasadami, warto znać kilka kluczowych elementów, dzięki którym Francuzi nadają swoim mieszkaniom tak niepowtarzalnego i jedynego w swoim rodzaju charakteru.

Zobacz więcej
Sztuczki dekoratorów wnętrz cz. 1
  • 06.06.2015
  • Grupa Interio

Mały metraż, nieustawne pokoje, mikroskopijnych rozmiarów łazienka i kuchnia wąska jak tramwajowy wagon – rzeczywistość bardzo często weryfikuje nasze marzenia o dużym domu z przestronnym tarasem lub ogrodem.

Zobacz więcej
Rolety okienne – jak kupić odpowiednie?
  • 21.04.2015
  • Grupa Interio

Rolety okienne to skuteczny sposób na dekorację wnętrza, zabezpieczenie go przed nadmiernym nasłonecznieniem czy spojrzeniami przechodniów. Stosunkowo łatwy montaż, właściwości, bogata gama kolorystyczna, a także wygoda użytkowania sprawiają, że rolety dawno wyparły popularne niegdyś żaluzje i zasłony.

Zobacz więcej

Starsze wiadomości

Potrzebujesz inspiracji? Mamy ją!

Francuski wzór w skandynawskich aranżacjach

Jeden z najsłynniejszych i zarazem najprostszych wzorów świata – chevron nazwę swą najprawdopodobniej zawdzięcza…kozie (koza w języku francuskim to chèvre).

Hella Jongerius projektntka światowych marek

Słów uznania pod jej adresem padło już wiele. W świecie designu okrzyknięto ją już nowym Vermereem, projektantką, której niewielu dorówna talentem, ikoną kobiecego designu. Hella Jongerius to holenderska projektantka, która od lat zachwyca swoją twórczością.

Meble z palet

Ekologia wkracza w wiele dziedzin ludzkiego życia, a reprezentowanie proekologicznych postaw stało się nie tylko pożyteczne dla naszej codzienności, ale, jak się okazuje, również i modne.

Jak urządzić kącik do czytania

Choć nowe media wypierają książki, nadal wielu ludzi lubi lekturę w wersji tradycyjnej, zapach papieru i szelest kartek. Czytają zawsze, gdy nadarzy się okazja, w autobusie, na ławce w parku, w kolejce do lekarza.

Salon według IKEA

Salon to miejsce towarzyskich spotkań przy kawie i ploteczkach, miejsce spożywania rodzinnych posiłków, relaksu, oglądania filmów, zatapiania się w treść ciekawej lektury, wspólnej zabawy przy grach planszowych i wielu innych czynności. Salon tętni życiem.

Fototapeta w sypialni

Sypialnia to miejsce, które jest naszym schronieniem po ciężkim dniu pracy. Leżąc w łóżku ładujemy baterie i zbieramy siły przed kolejnymi życiowymi wyzwaniami, marzymy o lepszej przyszłości, wreszcie robimy to, co z czysto fizjologicznego punktu widzenia jest konieczne i niezbędne, czyli śpimy.