Magazyn

Dowiedz się więcej, zainspiruj się.

Jadalnia w różnych odsłonach
  • 10.04.2015
  • Grupa Interio

Może to slow life, może moda, a może po prostu tęsknota za wspólnymi spotkaniami przy stole, jedno jest pewne, jadalnie zaczynają cieszyć się nie mniejszym powodzeniem co salon, kuchnia czy inne pomieszczenia w domu. Stół od wieków był uczestnikiem licznych spotkań rodzinnych przy śniadaniu, obiedzie i kolacji.

Zobacz więcej
3 kroki do aranżacji w stylu kolonialnym
  • 15.01.2015
  • Grupa Interio

Poszukując początków stylu kolonialnego należy przerzucić karty historii otwierając je na czasach potęgi Brytyjskiego Imperium, kiedy to Anglicy zasiedlali tereny Azji i Afryki tworząc na nich kolonie.

Zobacz więcej

Starsze wiadomości

Potrzebujesz inspiracji? Mamy ją!

Francuski wzór w skandynawskich aranżacjach

Jeden z najsłynniejszych i zarazem najprostszych wzorów świata – chevron nazwę swą najprawdopodobniej zawdzięcza…kozie (koza w języku francuskim to chèvre).

Hella Jongerius projektntka światowych marek

Słów uznania pod jej adresem padło już wiele. W świecie designu okrzyknięto ją już nowym Vermereem, projektantką, której niewielu dorówna talentem, ikoną kobiecego designu. Hella Jongerius to holenderska projektantka, która od lat zachwyca swoją twórczością.

Meble z palet

Ekologia wkracza w wiele dziedzin ludzkiego życia, a reprezentowanie proekologicznych postaw stało się nie tylko pożyteczne dla naszej codzienności, ale, jak się okazuje, również i modne.

Jak urządzić kącik do czytania

Choć nowe media wypierają książki, nadal wielu ludzi lubi lekturę w wersji tradycyjnej, zapach papieru i szelest kartek. Czytają zawsze, gdy nadarzy się okazja, w autobusie, na ławce w parku, w kolejce do lekarza.

Salon według IKEA

Salon to miejsce towarzyskich spotkań przy kawie i ploteczkach, miejsce spożywania rodzinnych posiłków, relaksu, oglądania filmów, zatapiania się w treść ciekawej lektury, wspólnej zabawy przy grach planszowych i wielu innych czynności. Salon tętni życiem.

Fototapeta w sypialni

Sypialnia to miejsce, które jest naszym schronieniem po ciężkim dniu pracy. Leżąc w łóżku ładujemy baterie i zbieramy siły przed kolejnymi życiowymi wyzwaniami, marzymy o lepszej przyszłości, wreszcie robimy to, co z czysto fizjologicznego punktu widzenia jest konieczne i niezbędne, czyli śpimy.