Magazyn

Dowiedz się więcej, zainspiruj się.

Jak urządzić garderobę w stylu glamour?
  • 24.05.2015
  • Grupa Interio

Niegdyś garderoba była synonimem luksusu. Wytworna pani domu przechowywała w niej swoje jedwabne apaszki, koronkowe suknie i atłasowe pantofelki. Choć zmieniają się trendy i upodobania estetyczne, dzisiejsze fanki mody nie mogą sobie wyobrazić życia bez garderoby, w której mogłyby przechowywać swoje ukochane ubrania i dodatki.

Zobacz więcej
Łazienka w stylu glamour
  • 25.12.2014
  • Grupa Interio

Glamour to styl, który pachnie luksusem. Uwielbia blask, blichtr i błyskotki, ale nie te rodem z jarmarcznych straganów. Wszystko musi być eleganckie i wytworne. Łazienka zaaranżowana w ten sposób tworzy naprawdę wyjątkową przestrzeń dla relaksu.

Zobacz więcej

Starsze wiadomości

Potrzebujesz inspiracji? Mamy ją!

Francuski wzór w skandynawskich aranżacjach

Jeden z najsłynniejszych i zarazem najprostszych wzorów świata – chevron nazwę swą najprawdopodobniej zawdzięcza…kozie (koza w języku francuskim to chèvre).

Hella Jongerius projektntka światowych marek

Słów uznania pod jej adresem padło już wiele. W świecie designu okrzyknięto ją już nowym Vermereem, projektantką, której niewielu dorówna talentem, ikoną kobiecego designu. Hella Jongerius to holenderska projektantka, która od lat zachwyca swoją twórczością.

Meble z palet

Ekologia wkracza w wiele dziedzin ludzkiego życia, a reprezentowanie proekologicznych postaw stało się nie tylko pożyteczne dla naszej codzienności, ale, jak się okazuje, również i modne.

Jak urządzić kącik do czytania

Choć nowe media wypierają książki, nadal wielu ludzi lubi lekturę w wersji tradycyjnej, zapach papieru i szelest kartek. Czytają zawsze, gdy nadarzy się okazja, w autobusie, na ławce w parku, w kolejce do lekarza.

Salon według IKEA

Salon to miejsce towarzyskich spotkań przy kawie i ploteczkach, miejsce spożywania rodzinnych posiłków, relaksu, oglądania filmów, zatapiania się w treść ciekawej lektury, wspólnej zabawy przy grach planszowych i wielu innych czynności. Salon tętni życiem.

Fototapeta w sypialni

Sypialnia to miejsce, które jest naszym schronieniem po ciężkim dniu pracy. Leżąc w łóżku ładujemy baterie i zbieramy siły przed kolejnymi życiowymi wyzwaniami, marzymy o lepszej przyszłości, wreszcie robimy to, co z czysto fizjologicznego punktu widzenia jest konieczne i niezbędne, czyli śpimy.