Magazyn

Dowiedz się więcej, zainspiruj się.

Buty i torebki – garderoba w kobiecym wydaniu
  • 18.06.2015
  • Grupa Interio

Najlepszymi przyjaciółmi kobiety są diamenty – zwykła mawiać Marilyn Monroe. Zaraz po szlachetnych kamieniach, zapewne każda z pań z chęcią dopisałaby do listy buty i torebki, których w kobiecej garderobie nigdy nie jest za wiele.

Zobacz więcej
Garderoba czy szafa wnękowa?
  • 28.05.2015
  • Grupa Interio

Jeszcze kilkanaście lat temu w wielu domach, odzież i wszelkie domowe sprzęty przechowywano w wolnostojących szafach i komodach. Rozwój w dziedzinie aranżacji wnętrz,

Zobacz więcej
Jak urządzić garderobę w stylu glamour?
  • 24.05.2015
  • Grupa Interio

Niegdyś garderoba była synonimem luksusu. Wytworna pani domu przechowywała w niej swoje jedwabne apaszki, koronkowe suknie i atłasowe pantofelki. Choć zmieniają się trendy i upodobania estetyczne, dzisiejsze fanki mody nie mogą sobie wyobrazić życia bez garderoby, w której mogłyby przechowywać swoje ukochane ubrania i dodatki.

Zobacz więcej
Funkcjonalna garderoba
  • 07.04.2015
  • Grupa Interio

Coraz bardziej powszechną praktyką podczas budowy domu czy urządzania mieszkania jest wydzielenie części przestrzeni na garderobę. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które można zrealizować poprzez zagospodarowanie oddzielnego pomieszczenia lub zaaranżowanie części większego wnętrza.

Zobacz więcej
Kawalerka na poddaszu
  • 09.01.2015
  • Grupa Interio

Poddasza wielu starych kamienic kryją w sobie prawdziwe wnętrzarskie perełki. Na jednym z takich poddaszy znajduje się pełna bieli kawalerka, po której Was dziś oprowadzę.

Zobacz więcej

Starsze wiadomości

Potrzebujesz inspiracji? Mamy ją!

Francuski wzór w skandynawskich aranżacjach

Jeden z najsłynniejszych i zarazem najprostszych wzorów świata – chevron nazwę swą najprawdopodobniej zawdzięcza…kozie (koza w języku francuskim to chèvre).

Hella Jongerius projektntka światowych marek

Słów uznania pod jej adresem padło już wiele. W świecie designu okrzyknięto ją już nowym Vermereem, projektantką, której niewielu dorówna talentem, ikoną kobiecego designu. Hella Jongerius to holenderska projektantka, która od lat zachwyca swoją twórczością.

Meble z palet

Ekologia wkracza w wiele dziedzin ludzkiego życia, a reprezentowanie proekologicznych postaw stało się nie tylko pożyteczne dla naszej codzienności, ale, jak się okazuje, również i modne.

Jak urządzić kącik do czytania

Choć nowe media wypierają książki, nadal wielu ludzi lubi lekturę w wersji tradycyjnej, zapach papieru i szelest kartek. Czytają zawsze, gdy nadarzy się okazja, w autobusie, na ławce w parku, w kolejce do lekarza.

Salon według IKEA

Salon to miejsce towarzyskich spotkań przy kawie i ploteczkach, miejsce spożywania rodzinnych posiłków, relaksu, oglądania filmów, zatapiania się w treść ciekawej lektury, wspólnej zabawy przy grach planszowych i wielu innych czynności. Salon tętni życiem.

Fototapeta w sypialni

Sypialnia to miejsce, które jest naszym schronieniem po ciężkim dniu pracy. Leżąc w łóżku ładujemy baterie i zbieramy siły przed kolejnymi życiowymi wyzwaniami, marzymy o lepszej przyszłości, wreszcie robimy to, co z czysto fizjologicznego punktu widzenia jest konieczne i niezbędne, czyli śpimy.