Magazyn

Dowiedz się więcej, zainspiruj się.

Jak urządzić poddasze – porady architekta
  • 28.07.2015
  • Grupa Interio

Adaptacja poddasza do potrzeb mieszkalnych nie należy do najłatwiejszych. Jedni zupełnie z niej rezygnują uważając poddasze za pomieszczenie mało użytkowe, inni wręcz przeciwnie, dostrzegają w nim potencjał jakiego nie ma żadne wnętrze z płaskim sufitem.

Zobacz więcej
Wnętrza w stylu klasycznym
  • 21.05.2015
  • Grupa Interio

Wnętrza klasyczne to wnętrza stylistycznie bezpieczne, tak można by najprościej określić ich charakter. Nic w tym złego. Zamiast ulegać najnowszym trendom, klasyka wybiera tradycyjne rozwiązania, które wcale nie muszą być nudne i przewidywalne.

Zobacz więcej
Domowe biuro w stylu skandynawskim
  • 20.04.2015
  • Grupa Interio

Home Office – to pojęcie, które znane jest coraz większej liczbie osób. Czasem możliwość, czasem konieczność sprawia, że pracujemy w domu. W związku z tym, warto dostosować domową przestrzeń tak, by sprzyjała wydajnej pracy.

Zobacz więcej

Starsze wiadomości

Potrzebujesz inspiracji? Mamy ją!

Francuski wzór w skandynawskich aranżacjach

Jeden z najsłynniejszych i zarazem najprostszych wzorów świata – chevron nazwę swą najprawdopodobniej zawdzięcza…kozie (koza w języku francuskim to chèvre).

Hella Jongerius projektntka światowych marek

Słów uznania pod jej adresem padło już wiele. W świecie designu okrzyknięto ją już nowym Vermereem, projektantką, której niewielu dorówna talentem, ikoną kobiecego designu. Hella Jongerius to holenderska projektantka, która od lat zachwyca swoją twórczością.

Meble z palet

Ekologia wkracza w wiele dziedzin ludzkiego życia, a reprezentowanie proekologicznych postaw stało się nie tylko pożyteczne dla naszej codzienności, ale, jak się okazuje, również i modne.

Jak urządzić kącik do czytania

Choć nowe media wypierają książki, nadal wielu ludzi lubi lekturę w wersji tradycyjnej, zapach papieru i szelest kartek. Czytają zawsze, gdy nadarzy się okazja, w autobusie, na ławce w parku, w kolejce do lekarza.

Salon według IKEA

Salon to miejsce towarzyskich spotkań przy kawie i ploteczkach, miejsce spożywania rodzinnych posiłków, relaksu, oglądania filmów, zatapiania się w treść ciekawej lektury, wspólnej zabawy przy grach planszowych i wielu innych czynności. Salon tętni życiem.

Fototapeta w sypialni

Sypialnia to miejsce, które jest naszym schronieniem po ciężkim dniu pracy. Leżąc w łóżku ładujemy baterie i zbieramy siły przed kolejnymi życiowymi wyzwaniami, marzymy o lepszej przyszłości, wreszcie robimy to, co z czysto fizjologicznego punktu widzenia jest konieczne i niezbędne, czyli śpimy.