Magazyn

Dowiedz się więcej, zainspiruj się.

Kupujemy drzwi zewnętrzne cz. 2
  • 31.03.2015
  • Grupa Interio

Kupując drzwi zewnętrzne warto wziąć pod uwagę więcej czynników niż tylko cena i rodzaj materiału, z jakiego drzwi powstały. To prawda, że drzwi powinny być solidne i wytrzymałe, by gwarantować mieszkańcom bezpieczeństwo.

Zobacz więcej
Kupujemy drzwi zewnętrzne cz. 1
  • 27.03.2015
  • Grupa Interio

Pożar, złodziej, niskie temperatury, głośne sąsiedztwo. Czy tak różne czynniki mogą mieć wspólny mianownik? Okazuje się, że tak. Z pozoru niezwiązanych ze sobą ludzi, zjawiska i sytuacje, łączy jedno – drzwi.

Zobacz więcej
Drzwi składane – niedoceniane drzwi o wielu zaletach
  • 26.01.2015
  • Grupa Interio

Drzwi stanowią bardzo ważny element wyposażenia wnętrz. Z jednej strony dzielą przestrzeń mieszkalną na określone strefy czyniąc ją bardziej funkcjonalną, z drugiej dekorują mieszkanie.

Zobacz więcej

Starsze wiadomości

Potrzebujesz inspiracji? Mamy ją!

Francuski wzór w skandynawskich aranżacjach

Jeden z najsłynniejszych i zarazem najprostszych wzorów świata – chevron nazwę swą najprawdopodobniej zawdzięcza…kozie (koza w języku francuskim to chèvre).

Hella Jongerius projektntka światowych marek

Słów uznania pod jej adresem padło już wiele. W świecie designu okrzyknięto ją już nowym Vermereem, projektantką, której niewielu dorówna talentem, ikoną kobiecego designu. Hella Jongerius to holenderska projektantka, która od lat zachwyca swoją twórczością.

Meble z palet

Ekologia wkracza w wiele dziedzin ludzkiego życia, a reprezentowanie proekologicznych postaw stało się nie tylko pożyteczne dla naszej codzienności, ale, jak się okazuje, również i modne.

Jak urządzić kącik do czytania

Choć nowe media wypierają książki, nadal wielu ludzi lubi lekturę w wersji tradycyjnej, zapach papieru i szelest kartek. Czytają zawsze, gdy nadarzy się okazja, w autobusie, na ławce w parku, w kolejce do lekarza.

Salon według IKEA

Salon to miejsce towarzyskich spotkań przy kawie i ploteczkach, miejsce spożywania rodzinnych posiłków, relaksu, oglądania filmów, zatapiania się w treść ciekawej lektury, wspólnej zabawy przy grach planszowych i wielu innych czynności. Salon tętni życiem.

Fototapeta w sypialni

Sypialnia to miejsce, które jest naszym schronieniem po ciężkim dniu pracy. Leżąc w łóżku ładujemy baterie i zbieramy siły przed kolejnymi życiowymi wyzwaniami, marzymy o lepszej przyszłości, wreszcie robimy to, co z czysto fizjologicznego punktu widzenia jest konieczne i niezbędne, czyli śpimy.